Szkolenia uzupełniające​

Szkolenie podnoszące kwalifikacje, mające na celu naukę techniki w zależności od wybranej tematyki i poziomu. Praca na modelce lub własnych dłoniach. 

Perfect Look - Doszkolenie

Szkolenie indywidualne

7 h

1200 zł

zadatek: 360 zł

Grupa

8 h

800 zł

zadatek: 240 zł

Szkolenie Perfect Look skierowane do osób po szkoleniu podstawowym. Kurs ma na celu uzupełnić zdobyty warsztat, skupić się na defekcie pracy i jego eliminacji. Trener po obserwacji początkowej pracy ocenia i omawia popełniane błędy popełniane w architekturze paznokcia a następnie kursant wykonując stylizacje pod okiem Trenera koryguje technikę pracy. Szkolenie ma głównie na celu poprawę techniki pracy tworzenia architektury budowania paznokcia kształt migdał/owal, kwadrat.

Dual Forms

Szkolenie indywidualne

6 h

1200 zł

zadatek: 360 zł

Grupa

7 h

800 zł

zadatek: 240 zł

NOWOŚĆ

Szkolenie ma na celu zapoznać z nową techniką przedłużania za pomocą Dual form w kształtach salonowych migdał, owal, kwadrat. Kursant wybiera produkty światłoutwardzalne do pracy wedle swoich preferencji np: żel, akrylogel. Praca opiera się na poznaniu techniki tak aby praca była szybka i efektowna. W zależności od płytki musimy zastosować odpowiednie rozwiązania, dlatego na szkoleniu uchylimy rąbka “ tajemnicy” jak połączyć różne  metody w jedną aby nie ograniczając się tylko do jednego rozwiązania!

Artistic Dual Forms

Szkolenie indywidualne

7 h

1425 zł

zadatek: 345 zł

Grupa

8 h

950 zł

zadatek: 285zł

NOWOŚĆ

Szkolenie ma na celu zapoznać z nową techniką przedłużania za pomocą Dual form w kształtach salonowych w wersji artystycznej. Kursant wybiera produkty światłoutwardzalne do pracy wedle swoich preferencji np: żel, akrylogel oraz produkty zdobnicze np: brokat, kolorowe pigmenty, suszone kwiaty, produkty cover w celu wykonania frencha. Praca opiera się na poznaniu techniki tak aby praca była szybka i efektowna.  Wykonujemy wersję artystyczne typu abstrakcja oraz french fantazyjny.

One Move - Żel bez piłowania

Szkolenie indywidualne

7 h

1200 zł

zadatek: 360 zł

Grupa

8 h

800 zł

zadatek: 240 zł

NOWOŚĆ

Szkolenie skierowane do osób po szkoleniu podstawowym. Kurs ma na celu uzupełnić zdobyty warsztat, skupić się na defekcie pracy i jego eliminacji. Technika polega na wykonaniu stylizacji tak aby zminimalizować konieczność nadmiernego piłowania. Ma to na celu skrócić czas pracy salonowej. 

French Artist

Szkolenie indywidualne

7 h

1200 zł

zadatek: 360 zł

Grupa

8 h

800 zł

zadatek: 240 zł

Szkolenie skierowane do osób po szkoleniu podstawowym. Kurs ma na celu uzupełnić zdobyty warsztat, skupić się na defekcie pracy i jego eliminacji. Trener po obserwacji początkowej pracy ocenia i omawia popełniane błędy a następnie kursant wykonując stylizacje pod okiem Trenera koryguje technikę pracy. Szkolenie ma na celu poprawę techniki pracy tworzenia architektury budowania paznokcia kwadrat migdał/owal oraz naukę frencha konstrukcyjnego artystycznego. Jest to szkolenie french z dodatkiem ozdób, kolorowych żeli lub czego dusza artysty zapragnie.

Świadoma Stylistka

Szkolenie indywidualne

5 h

1100 zł

zadatek:  330 zł

Grupa

5 h

500 zł

zadatek: 150 zł

Szkolenie z zakresu wiedzy chemii produktów. Uczestnikiem może być, każdy stylistka bez względu na stopień zaawansowania. Reakcja polimeryzacji, odpowiednia lampa i jej światło, odpowiedni produkt dla konkretnej płytki, kwalifikacja konkretnego produktu, wpływ produktu na płytkę naturalną, różnice i wspólne cechy produktów oraz wiele innych tematów , które stanowić będą silny fundament warsztatu.

Express Forma

Szkolenie indywidualne

6 h

1050 zł

zadatek: 315 zł

Grupa

7 h

700 zł

zadatek: 210 zł

Szkolenie skierowane do osób po podstawowym szkoleniu w celu korekty problemu z podkładaniem szablonów pod kształt kwadrat, migdał/ owal.

Omawiamy typy płytek oraz sposoby na podcinanie szablonów względem nich. Kursant przygotowuje makietę z danymi kształtami, podkłada pod nie szablony a następnie wykonuje to samo na dłoni.  Paznokieć kursant może przedłużyć przedłuża samodzielnie. Na szkoleniu może uzyskać drobne wskazówki techniczne kształtu , jednak uwaga skupia się na nauce podkładania szablonów.

Szkolenie Techniczne - Kształt Salonowy

Szkolenie indywidualne

7 h

1350 zł

zadatek: 405 zł

Grupa

8 h

900 zł

zadatek: 270  zł

Szkolenie skierowane do osób po szkoleniu podstawowym. Kursant wybiera kształt kwadrat, migdał, oval lub pipe salonowy i pod okiem trenera koryguje błędy techniczne i dopracowuje architekturę paznokcia w wybranym kształcie. Cena obejmuje jeden kształt.

Poster Master

Szkolenie indywidualne

16 h

2250 zł

zadatek: 675 zł

Grupa

18h

1500

zadatek: 450 zł

Szkolenie skierowane do osób po podstawowym szkoleniu w celu podniesienia kwalifikacji. Kurs przygotowujący do mistrzostw obejmujący wykonanie stylizacji pokazowej na jednej dłoni i wykonanie sesji, która uczestnik może zgłosić do konkursu. 

Szkolenie One Nail In Focus

Szkolenie indywidualne

14 h

1800 zł

zadatek: 540 zł

Grupa

15 h

1200 zł

zadatek: 360 zł

Szkolenie skierowane do osób, które ukończyły szkolenia z budowy paznokci i podstaw zdobnictwa. Na tym szkoleniu nie uczymy się zdobić a łączyć techniki zdobytego już warsztatu wykonując prace na mistrzostwa!  Szkolenie przygotowujące do mistrzostw obejmuje wykonanie paznokcia pokazowego i fotografii, którą uczestnik może zgłosić do konkursu. 

Dzień 1

 • Poznajemy tajniki tworzenia szkiców paznokci awangardowych
 • Teoria łączenia barw
 • Tworzenie kompozycji
 • Przenoszenie szkicu w realnego paznokcia

Dzień 2

 • Wykorzystanie produktów  typu  akryl kolorowy, farby, paint gel, ozdoby itp
 • Wypełnienie z efektem 3d , 2D i wiele innych
 • Dobór podkładu i powierzchni 
 • Odpowiednie wykończenie
 • Elementy, detale wykończeniowe – kiedy, ile i jak.. 
 • Cienie, efekt bliska i oddali
 • Tworzenie elementów kwiaty, liście, postacie malowane, zdobienia biżu w zależności od tematyki.

Zostań Mistrzem

Szkolenie indywidualne

7 h

1200 zł

zadatek: 360 zł

Grupa

8 h

800 zł

zadatek: 240 zł

Szkolenie skierowane do osób po podstawowym szkoleniu w celu podniesienia kwalifikacji. Kurs przygotowujący do mistrzostw obejmujący wykonanie stylizacji pokazowej na jednej dłoni typowo pod regulamin, poprawienie techniki i wprowadza w zasady konkursowe.  Szkolenie techniczne.

Klasyka VS Awangarda

Szkolenie indywidualne

7 h

1350 zł

zadatek: 405 zł

Grupa

8 h

900 zł

zadatek: 270 zł

Szkolenie podnoszące kwalifikacje, mające na celu naukę kształtów salonowych ( migdał/owal, kwadrat ) oraz awangardowych ( sztylet, pipe, edge ) . Na kursie omawiamy teorie architektury paznokcia przedłużonego w wybranych kształtach począwszy od sposobu podłożenia formy po prawidłową budowę i terminologię. W ramach szkolenia omówimy rodzaje płytek i sposób pracy w odniesieniu o wybrane kształty. 

Awangarda

Szkolenie indywidualne

7 h

1350 zł

zadatek: 405 zł

Grupa

8 h

900 zł

zadatek: 270 zł

Szkolenie podnoszące kwalifikacje, mające na celu naukę kształtów  awangardowych ( sztylet, pipe, edge i inne do wyboru ( 4 kształty ) . Na kursie omawiamy teorie architektury paznokcia przedłużonego w wybranych kształtach począwszy od sposobu podłożenia formy po prawidłową budowę i terminologię. W ramach szkolenia omówimy rodzaje płytek i sposób pracy w odniesieniu o wybrane kształty.

Perfect French

Szkolenie indywidualne

7 h

1200 zł

zadatek: 360 zł

Grupa

8 h

800 zł

zadatek: 240 zł

Szkolenie skierowane do osób po szkoleniu podstawowym. Kurs ma na celu uzupełnić zdobyty warsztat, skupić się na defekcie pracy i jego eliminacji w stylizacji french konstrukcyjny klasyczny głównie na 2 sposoby. Trener po obserwacji początkowej pracy ocenia i omawia popełniane błędy a następnie kursant wykonując stylizacje pod okiem Trenera koryguje technikę pracy. Eliminujemy błędy techniczne architektury paznokcia przedłużonego kwadrat, migdał , jednak prosimy pamiętać iż nasza praca głównie skupia się na tematyce French. 

Korekta/Uzupełnienie/Odnowa

Szkolenie indywidualne

7 h

1350 zł

zadatek: 405 zł

Grupa

8 h

900 zł

zadatek: 270 zł

NOWOŚĆ

Szkolenie skierowane do osób po szkoleniu podstawowym. Kurs ma na celu uzupełnić zdobyty warsztat, skupić się na wyjaśnieniu różnic między korektą-uzupełnieniem-odnową. Omawiane schematy przenosimy na modelkę oceniając , jaki rodzaj zabiegu powinien być wykonany w danym przypadku. Szkolenie ma na celu uświadomić jak dostosować metodę stylizacji, czym się sugerować i poznać schematy przygotowania płytki, technikę pracy i wiele innych aspektów.  

Inne

 1. Tworzymy również szkolenia/pakiety szkoleń na potrzeby indywidualne. 
 2. Czas szkolenia może ulec zmianie (+/- 1h ) w zależności od tempa pracy kursanta co uwzględnia już koszt szkolenia.  Dodatkowe godziny naliczane są zgodnie z cennikiem.
 3. Szkolenia odbywają od godziny 10.00 do godzin popołudniowych. Godziny szkolenia inne niż standardowe mogą być dodatkowo płatne. 
 4. Ceny zadatków w szkoleniach podawane są od osoby.
 5. Grupa to minimalnie 3 osoby uczestniczące w szkoleniu
 6. Szkolenia  2 osób uprawniają do rabatu, który ustalany jest indywidualnie.
 7. Istnieje możliwość ustalenia terminu indywidualnego dla konkretnej grupy.
 8. Szkolenia już ogłoszone posiadają uwzględniony rabat chyba iż trwa dodatkowa akcja promocyjna.  

Wiem z jakimi obawami boryka się osoba taka jak ty bo byłam, kiedyś na twoim miejscu, dlatego przygotowałam kilka szalenie istotnych argumentów:

 • Master Educator Nova Artist, autorki wielu publikacji w pismach branżowych, wielokrotnej medalistki mistrzostw krajowych i międzynarodowych i tym samym założycielki akademii.
 • Stanowiska pracy wyposażone w niezbędny, profesjonalny sprzęt
 • Sala wyposażona w ekran TV dla komfortu i wygody.
 • Niezależne szkolenia i tym samym szeroki wybór produktów do pracy nie jednej marki a kilku. Bardzo istotny aspekt , szczególnie na początku drogi zawodowej.
 • Autorski program szkoleniowy
 • Materiały dydaktyczne
 • Śliczne Certyfikaty dwujęzyczne a ich autentyczność potwierdzona hologramem
 • Spotkania stacjonarne jak i on line w zależności od wyboru szkolenia
 • Możliwość zakupu produktów z rabatem
 • Rabaty na kolejna szkolenia
 • Konsultacje online
 • Patronat trenera po zakończonym szkoleniu
  i wiele innych.

Jestem przekonana że wspólnie rozwiniemy skrzydła, stworzyła małe arcydzieła na miarę wielkiego artysty.

Czekam na Ciebie!

Informacje organizacyjne

Zadatki do pakietów kilku szkoleń ustalany jest w zależności od rodzaju i ilości wybranych tematów.
Godzina dodatkowa : 100 zł Koszt egzaminu poza programowego : 120zł 1h– pisemny, 120zł 1h – techniczny
Przykładowe przeciwwskazania wykonania stylizacji lub udziału w szkoleniu: choroby zakaźne, choroby skóry i paznokci, alergie w tym na kosmetyki do stylizacji paznokci, itp….