Nowości

Kochani! 

Z ogromną dumą informuję iż zostałam zaproszona do sędziowania mistrzostw International Beauty Festival  oraz Estonian Global Nail Cup 2022 w wymarzonej sekcji PAZNOKCIE! Serdecznie zapraszam tym samym do udziału w mojej drużynie NOVA TEAM

www.beautyfactory.ee
www.abcfactory.ee 

www.beauty-nails.cz

Kochani!

Zapewne pamiętacie, iż jestem liderem mistrzostw i tworzę swoją drużynę pasjonatów z branży beauty. Przyszedł czas, kiedy kolejne marzenia należy zamienić na działania, ustępując miejsca kolejnym. Jest mi ogromnie miło poinformować, iż zostałam jurorem w Mistrzostwach Międzynarodowych International Beauty Festival „To be the Best for the Best”. Ogromny to dla mnie zaszczyt wkroczyć w nową rolę i grono jurorów mistrzostw organizowanych przez Panią Teresę Czernek. Tym samym informuję, iż w pojawiła się nowa kategoria „Fryzjerstwo”, na którą serdecznie zapraszam.

https://www.facebook.com/International-Beauty-Festival-105422218379532

Czekam na Ciebie! 

 

Zapraszam serdecznie na nowy cykl szkoleń przygotowujących do udziału w mistrzostwach. Szeroki wybór pozwala dobrać szkolenia od tematyki wprowadzającej do szkoleń z sesją fotograficzną. Zajęcia prowadzone są przez trenera z doświadczeniem na polu konkursowym. 

Czekam na Ciebie!

Świadoma stylistka

Szkolenie indywidualne

5 h

450 zł

zadatek: 225 zł

Grupa od 2 os.

5 h

380 zł

zadatek: 190 zł

Szkolenie z zakresu wiedzy chemii produktów. Uczestnikiem może być, każdy stylistka bez względu na stopień zaawansowania. Reakcja polimeryzacji, odpowiednia lampa i jej światło, odpowiedni produkt dla konkretnej płytki, kwalifikacja konkretnego produktu, wpływ produktu na płytkę naturalną, różnice i wspólne cechy produktów oraz wiele innych tematów , które stanowić będą silny fundament warsztatu.

Express Forma

Szkolenie indywidualne

5 h

500 zł

zadatek: 250 zł

Grupa od 2 os.

5 h

400 zł

zadatek: 200 zł

Szkolenie skierowane do osób po podstawowym szkoleniu w celu korekty problemu z podkładaniem szablonów pod kształt kwadrat, migdał/ oval. Paznokieć kursant przedłuża samodzielnie pod okiem trenera. Na szkoleniu może uzyskać drobne wskazówki techniczne kształtu , jednak uwaga skupia się na nauce podkładania szablonów